MKS Piotrcovia wygrała drugi mecz z rzędu w piotrkowskiej hali Relax. W sobotę piotrkowianki pokonały zespół Młyny Stoisław Koszalin 33:28 (17:13).
Szczypiornistki Piotrcovii mają za sobą kolejne pełne emocji spotkanie. W sobotni starciu w piotrkowskiej hali Relax po dramatycznym boju pokonały drużynę Startu Elbląg.
Nikola Dytrych zdobyła srebrny, a Patrycja Wochna brązowy medal w mistrzostwach Polski seniorek, które w niedzielę odbyły się w Dzierżoniowie. Obie zawodniczki AKS stanęły na podium mimo tego, że był to ich debiut na zawodach tej rangi.
Trzecie zwycięstwo z rzędu i szóste w sezonie IV ligi odniosła w sobotę piotrkowska Polonia. Nasi piłkarze pokonali Orła Nieborów.
Po bardzo wyrównanym spotkaniu i dramatycznej końcówce Piotrcovia przegrała we własnej hali z KPR Kobierzyce 22:23. Ze względu na wprowadzenie czerwonej strefy w naszym mieście mecz odbył się bez udziału publiczności.
Piąte zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi odniosła drużyna Polonii Piotrków. Po dobrym meczu poloniści pokonali drużynę Nera Poddębice.
38 zawodników wzięło udział w Otwartych Spinningowych Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego, które w niedzielę (4.10) zorganizowano na Zalewie Sulejowskim.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny spacer po naszym mieście. W najbliższą sobotę (3.10) uczestnicy pieszej wycieczki poznają sylwetki piotrkowskich przewodników.
Udanie zainaugurowali nowy sezon zawodnicy Atletycznego Klubu Sportowego. Piotrkowscy zapaśnicy na mistrzostwach Polski juniorów i Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży zdobyli łącznie dwanaście medali.
 
Reprezentant piotrkowskiego Ruchu Maksymilian Danielak zdobył brązowy medal podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która rozegrana została w miniony weekend  w Łęcznej. Zawody były jednocześnie Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych (U17).