Dzisiaj: Czwartek 29 paździenika 2020

Piotrkowianin lepszy od Miedziowych

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 2 =
zdjęcie
Kilka dni temu szczypiornistki Piotrcovii sprawiły nie lada sensację pokonując Zagłębie Lubin. Wczoraj w ich ślady poszli szczypiorniści Piotrkowianina, którzy - także po rzutach karnych - pokonali „Miedziowych” .
Pierwszy mecz sezonu piłkarzy ręcznych Piotrkowianina przyniósł nie lada emocje. Spotkanie lepiej rozpoczęli lubinianie. Po pięciu minutach gry prowadzili 3:1. Piotrkowianie jednak szybko złapali swój rytm i mecz się wyrównał. Końcówka pierwszej połowy należała do gości, którzy na przerwę schodzili prowadząc dwoma bramkami.

Po zmianie stron podopieczni Bartosza Jureckiego ruszyli do ataku. Piotrkowianin nie tylko zniwelował dystans, ale także wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. Niestety przewagi  nie udało się utrzymać. Końcówka meczu znów należała do „Miedziowych”, którzy tuż przed ostatnią syreną prowadzili 32:31. W ostatniej akcji meczu do wyrównania doprowadził Piotr Rutkowski i o wyniku zdecydowały rzuty karne.
W dramatycznym boju w serii rzutów z siedmiu metrów lepsi okazali się zawodnicy Piotrkowianina, wygrywając 3:2 i tym samym odnosząc pierwsze zwycięstwo w sezonie.
← powrót