Dzisiaj: Czwartek 29 paździenika 2020

Piotrcovia podejmie Zagłębie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 5 =
zdjęcie
Dokładnie pół roku i dwa dni trzeba było czekać na mecz ligowy piłkarek ręcznych Piotrcovii we własnej hali. Dzisiaj (09.09) w pierwszej kolejce PGNiG Superligi Kobiet sezonu 2020/2021 nasz zespół na własnym parkiecie zmierzy się z MKS Zagłębiem Lubin. Początek meczu w hali RELAX o godz. 19.30.
 
Pandemia koronawirusa i przerwanie rozgrywek ligowych spowodowały, że meczem o ligowe punkty emocjonowaliśmy się ostatnio… 7 marca. Wówczas piotrkowianki, po bardzo dobrym spotkaniu, odprawiły z kwitkiem Eurobud JKS Jarosław 26:24 po czym nastąpiła przerwa w rozgrywkach.

W pierwszym meczu sezonu 2020/2021 Piotrcovia na własnym parkiecie podejmie Zagłębie Lubin. Miedziowe to drużyna, która jest etatowym medalistą mistrzostw Polski. Historia meczów zdecydowanie przemawia na korzyść lubinianek, jednak wyniki meczów sparingowych przed sezonem (remis i przegrana jedną bramką) pozwalają z optymizmem czekać na środowe spotkanie. Początek o 19:30.
 
Tegoroczny sezon rozegrany zostanie w niezmienionym 8 drużynowym składzie. Zespoły zagrają 28 spotkań w czterech rundach. Koniec pierwszej rundy przypadnie na 8 listopada. Zmagania powrócą 9 stycznia. Ostatnią serię zaplanowano na 29 maja. Mecze rozgrywane będą w nowej epidemiologicznej rzeczywistości. Zgodnie z wytycznymi Rady Ministrów, Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Protokołu sanitarno-epidemiologicznego PGNiG Superliga Kobiet i PGNiG Superliga kluby muszą dostosować się do okreslonych zasad:

- Sprzedaż biletów w kasie, również w dniu meczu, jest zabroniona. Można je kupić jedynie on-line w serwisie Eventim.pl - https://bit.ly/33cwn56
- Wejście do obiektu dla publiczności znajduje się tylko z boku hali od strony szatni.
- Przy wejściu do hali będzie mierzona temperatura każdemu uczestnikowi meczu. W przypadku podwyższonej temperatury (37,2°) taka osoba nie zostanie wpuszczona do hali.
- Do obiektu wchodzimy wyłącznie w maseczkach/przyłbicach ochronnych i należy je mieć założone podczas całego meczu.
- Na trybunach należy zachować odpowiedni dystans od innych kibiców oraz zajmować wydzielone miejsca siedzące.
- Wejścia na parkiet, a także bezpośredni kontakt z zawodnikami, trenerami i sędziami jest zabroniony.
- Po zakończeniu spotkania widzowie proszeni są o szybkie opuszczenie obiektu z zachowaniem odpowiedniego odstępu.


 
 
← powrót