Kolejne laptopy dla uczniów

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 9 =
zdjęcie
Piotrków Trybunalski złożył wniosek  w programie „Zdalna Szkoła Plus” o zakup kolejnych laptopów dla uczniów, którzy nie posiadają sprzętu umożliwiającego im realizację zdalnych lekcji. 
Na początku maja nasze miasto przekazało dyrektorom szkół pięćdziesiąt dwa laptopy wraz z oprogramowaniem oraz sprzętem zapewniającym dostęp do internetu. Sprzęty trafiły już do potrzebujących uczniów.
Tymczasem miasto złożyło już wniosek o zakup kolejnych komputerów. W programie  „Zdalna Szkoła Plus” nasze miasto wnioskuje o przyznanie 155 tysięcy złotych, co pozwoli na zakup ponad 70 komputerów.

- Uczniowie będą korzystać z laptopów  na podstawie umowy użyczenia  na czas zdalnego nauczania. Kiedy wrócą do szkół, sprzęt wróci do placówek i będzie do dyspozycji dyrektorów – informuje Radosław Kaczmarek, kierownik Referatu Edukacji, podkreślając wagę tej pomocy dla uczniów. 
– W obecnej sytuacji, kiedy program nauczania realizowany może być tylko przez internet, staramy się stworzyć warunki dostępu do tej formy kształcenia – dodaje kierownik Kaczmarek.
← powrót