Sukcesy „Budowlanki” w Junkers-Bosch szkoli

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 5 =
zdjęcie
Pierwsze i trzecie miejsca indywidualne oraz drugie w kategorii szkół to sukcesy Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w ogólnopolskim konkursie Junkers-Bosch szkoli.
Pierwsze miejsce w konkursie zajęły Oliwia Mrozińska i Zuzanna Dołgin, a trzecie Julina Nowak. Cała trójka to uczniowie drugiej klasy technikum energii odnawialnej. Piotrkowska „Budowlanka” zajęła także drugie miejsce w klasyfikacji szkół. Barwy szkoły w konkursie – oprócz ww. trójki – reprezentowali jeszcze: Paulina Skóra, Wiktoria Rutkowska, Maksymilian Jaros, Szymon Misztela, Seweryn Staniaszek, Wiktor Lauks i Adrian Ratajczyk, czyli uczniowie uczący się w zawodach technik energetyki odnawialnej i monter instalacji sanitarnych.
Nagrodami w konkursie są elektronarzędzia Bosch oraz vouchery na kurs i egzamin na uprawnienia gazowe i elektryczne w zakresie eksploatacji. Szkoła natomiast otrzyma nagrodę główną - kocioł gazowy o wartości 8 tys. zł.
 
Junkers-Bosch szkoli to program, który ma na celu poszerzanie wiedzy uczniów z zakresu nowoczesnych technik grzewczych. Firma Junkers od września prowadziła szkolenia dla nauczycieli, którzy następnie zdobytą wiedzę przekazywali zainteresowanym uczniom.
Szkolenia obejmowały zagadnienia z zakresu techniki kondensacyjnej, rekuperacji oraz pomp ciepła.
 
- Nad całością czuwała p. Paulina Midera - absolwentka naszej szkoły, a obecnie nauczyciel przedmiotów zawodowych w ZSPiPO-W nr 3, dzięki jej determinacji i mobilizacji uczniów, a także szkoleniom, które przeprowadziła dla uczniów szkoła zajęła tak wysokie miejsce – podkreśla Edyta Wiernicka, dyrektor „Budowlanki”.
← powrót