„Piękny Dzień Mamy” w wersji on-line

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 2 =
zdjęcie
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do wzięcia udziału w festiwalu rodzinnym „Piękny Dzień Mamy”. W tym roku będzie miał on formę internetową. 
Festiwal Rodzinny „Piękny Dzień Mamy” organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury na stałe wpisał się już w kalendarz majowych imprez kulturalnych w naszym mieście. W tym roku ze względu na stan epidemii nie może się on odbyć w formie tradycyjnej. Nie oznacza to jednak, że nie odbędzie się w ogóle. W tym roku „Piękny Dzień Mamy” będziemy świętować on-line.

- Dzięki możliwościom internetu nasz festiwal może się odbyć bez konieczności wychodzenia z domu, bez narażania swojego zdrowia, bez konieczności angażowania specjalnych środków – zapowiadają organizatorzy.

Dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami, którzy chcą wziąć udział w tym konkursie, mogą nagrać swoją recytację telefonem lub kamerką komputerową, a filmik przesłać do nas drogą elektroniczną, na adres oea@mok.piotrkow.pl.
Prezentacje można przesyłać do 25 maja. Najlepsze z nich zostaną nagrodzone oraz opublikowane na stronie www.mok.piotrkow.pl oraz na facebookowym profilu Miejskiego Ośrodka Kultury.
Szczegóły konkursu w regulaminie (załącznik poniżej).

Załączniki artykułu

Regulamin (Pobrań: 519)
← powrót