Dzisiaj: Czwartek 29 paździenika 2020

Koncert Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 7 =
zdjęcie
Dawne melodie polskiej przedwojennej rewii i kabaretu usłyszymy podczas występu Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej. Koncert odbędzie się w piątek (11.09) na placu Pofranciszkańskim przy Mediatece.
Warszawska Orkiestra Sentymentalna to zespół rozsmakowany w dawnych melodiach polskiej przedwojennej rewii i kabaretu. Piosenki i pieśni z repertuaru Adama Astona, Wiery Gran czy Mieczysława Fogga, aranżacje Henryka Warsa i Rostworowskiego, wykonania orkiestr Golda i Petersburskiego, Karasińskiego i Kataszka, nieustannie ich inspirują.
- Wzruszające walce, namiętne tanga, skoczne polki, porywające foxtroty, rumby i slow-foxy – wybieramy to co najlepsze wśród bogactwa sceny i ekranu dwudziestolecia i czasów powojennych. Wykonujać utwory zachowujemy styl i ponadczasowy urok tych melodii dodając im odrobinę współczesnej wrażliwości muzycznej – mówią o swojej twórczości muzycy.

Koncert rozpocznie się o godz. 18.00 na placu Pofranciszkańskim. W razie niesprzyjającej pogody koncert odbędzie się w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej. Bezpłatne wejściówki są do odebrania w Mediatece i filii nr 1 MBP.

Koncert dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.
 
***
Galeria zdjęć:

Zdjęcie 1 – Plakat informujący o koncercie.
← powrót